logo

Inspiration - Life Coaching

W pogoni za szczęściem

SzkoleniaInspiracje
SEO Friendly

Coaching

Coaching to nie doradztwo, to metoda, która wierzy, że każdy człowiek jest inny, wyjątkowy i każdy z nas sam wie co jest dla niego dobre i potrafi znaleźć odpowiedzi na ważne pytania w sobie. Zadaniem coacha jest inspirowanie, zadawanie pytań, czasem trudnych, towarzyszenie w procesie realizacji celu, zmiany. Coaching to podróż w głąb samego siebie aby odkryć to co sprawia, że jesteśmy szczęśliwi i spełnieni. To także metoda pozwalająca na określenie swoich mocnych stron i wykorzystywanie ich w procesie realizacji marzenia, celu.

Read more

Umiejętności

Inspiration specjalizuje się w kszałceniu umięjetności, odkrywaniu zdolności i potencjału ludzkiego. Chcemy pomóc uczestnikom w pełni wykorzystać swój nieujawniony potencjał, poprzez poznanie samego siebie i swoich potrzeb. W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na ludzi i ich oczekiwania. Wszystko po to, aby wprowadzić trwałe zmiany a przy tym osiągnąć konkretny i długotrwały efekt. Priorytetem dla nas jest profesjonalizm oraz wysoka jakość świadczonych usług. Zadowolenie i satysfakcja klientów z oferowanych szkoleń jest dla nas najważniejsza. Nasi wykładowcy przede wszystkim kierują się tym, aby szkolenia były atrakcyjne i w pełni przydatne w dalszym życiu osobistym a także zawodowym. Skupiamy sie na innowacyjności form oraz bogactwie zadań praktycznych.Tylko z nami zmienisz myślenie i osiągniesz to co wydaje Ci się niemożliwe!

Read more
Portfolio Section

Kadra Szkoleniowa

Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy doskonalili swoje kompetencje i pogłębiali znajomość różnych sektorów w ciągu długoletniej pracy przy kompleksowych projektach dla najbardziej wymagających klientów.

logo logo logo logo

Beata ŁanikMariusz Walczak Katarzyna Strojna Jan Kowalski

Szkolenia Coachingowe

Oferujemy szeroki zakres szkoleń miękkich zarówno z rozwoju osobistego jak i menadżerskiego , negocjacyjnego, sprzedaży czy dietetycznego. Zapewniamy zarówno pracę indywidualną jak i zespołową.

Kobieta o imieniu SukcesZasady zdrowego żywieniaZakres i terminy szkoleń
Limitless Options

Szkolenia Techniczne

Oferujemy również szkolenia twarde - techniczne : Profilaktyczne badania lekarskie w świetle przepisów prawa i orzecznictwa. Minimalne wymagania dla maszyn i urządzeń technicznych. Zasadnicze wymagania dla maszyn i urządzeń technicznych

Profilaktyczne badania lekarskie... Minimalne wymagania dla maszyn... Zasadnicze wymagania dla maszyn...
Limitless Options